ه گزارش خبرگزاری بین‎المللی قرآن(ایکنا) آیت‌الله العظمی ناصر مکارم شیرازی پیش از ظهر امروز 9 مهر در دیدار با رییس و اعضای هیأت امنای کمیته امداد خمینی (ره) با بیان اینکه بزرگترین سرمایه هر تشکیلاتی اعتماد به آن است، اظهار کرد: خوشبختانه امروز کمیته امداد نزد مردم خوشنام است ولی باید تلاش کرد تا این نهاد اعتماد بیشتر مردم را جلب کند.

وی ادامه داد: از طرفی سرمایه اعتماد مردم به کمیته امداد نباید تزلزل پیدا کند و از طرف دیگر باید به این سرمایه بیافزاییم و برای این افزایش یکی از راه‌های مهم خبررسانی مستمر و شفاف از فعالیت های کمیته امداد است.

استاد حوزه علمیه قم با بیان اینکه همه می دانند منابع مادی شما با درخواست هایی که از کمیته امداد صورت می گیرد هماهنگ نیست، تصریح کرد: شما باید برنامه ریزی داشته باشید که منابع جدیدی را برای خود جذب کنید و در این راستا از خیرین کمک بگیرید و تدابیری اتخاذ کنید تا خیرینی که به صورت مستقل عمل می کنند به کمک امداد بپیوندند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سمپاشی هایی که بر علیه کمیته امداد صورت می گیرد، افزود: شما باید درباره مسائل فرهنگی تأکید بیشتری داشته باشید و به موازات خدمات رسانی مادی خدمات معنوی و روحانی نیز به جامعه هدف خود انجام دهید.

آیت الله مکارم شیرازی گفت: ما امروز در زمانی زندگی می کنیم که عوامل فساد در هیچ زمانی به اندازه آن نبوده است و ماهواره ها و حتی تلفن‎های همراهی که دست فرزندان ما هست می تواند یکی از عوامل انتشار دهنده فساد باشد ولی ما اعتقاد داریم که فرهنگ اسلام ناب، بسیار غنی است و با بهره گیری از آن می توانیم به جنگ با این فساد برویم و بر آن غلبه کنیم.

وی با بیان اینکه کمیته امداد یکی از برکات جمهوری اسلامی است، اظهار کرد: شما باید توجه داشته باشید که خدماتی که به جامعه هدف خود می رسانید قطعاً ذخیره اعمال شما در روز قیامت خواهد بود و البته اکرام جامعه هدف بسیار مهم است و شما باید به نحوی رفتار کنید که جامعه هدف احساس کنند که شما دین خود را به آن ها ادا خواهید کرد.


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد